klasik arac koleksiyon2002 yılında İstanbul merkezli yerli ve yabancı kurumsal turizm organizasyonları düzenleyerek başlayan hikayemiz 2007 yılında dünyaca ünlü klasik bir marka olan Lincoln Towncar Limuzin satın alarak limuzin kiralama alanında devam eder.

Kısa bir süre sonra klasik otomobil merakının da etkisiyle koleksiyona başka araçlar da eklenir. Farklı zevk ve ihtiyaçlara göre oluşabilecek taleplerin karşılanması için de araç çeşitliliği ön planda tutulur. Bu anlamda bir adet limuzin, bir adet klasik sedan, bir adet sport coupe ve yine 1 adet convertible modelle yola devam edilir.

Araçların görselliği ve içeriğiyle örtüşen RETRO ismiyle de yolculuk daha bir anlam kazanır.

Bugün gelinen noktada, tamamı firmamıza ait olan 1 klasik limuzin ve 3 klasik otomobil koleksiyonuyla toplam 4 yol arkadaşı önemli organizasyonlarda limuzin kiralama ve klasik gelin arabası kiralama hizmetiyle sizlere eşlik etmektedir.

Limuzin ve klasik otomobillerimiz genel olarak düğün organizasyonlarında kullanılmalarının yanı sıra son 10 yılın hemen hemen tüm önemli dizi, film ve kliplerinde de yer almışlardır.

klasik arac koleksiyon2Özellikle altını çizerek belirtmek isteriz ki;

Bu sitede yer alan araçlar firmamız mülkiyetinde olup prensip olarak başka kişilere veya firmalara ait olan araçlarla limuzin kiralama hizmeti vermemekteyiz.

Şeffaflık ve samimiyet ilkesinde tüm araçlarımız plakaları açık olarak fotoğraflanmış ve bu şekilde sitede yer almaktadır. Her birinin trafik sigortaları ve TÜVTÜRK muayene raporları mevcut olup trafiğe çıkmalarında herhangi bir sorun yoktur.

Lincoln Towncar Limuzin dışındaki ( 8 metrelik boyundan dolayı Nautilus Avm. otoparkında durmaktadır. ) tüm araçlarımızı istediğiniz zaman iletişim bölümündeki adresimizde yer alan İstanbul, Kadıköy ilçesi Kızıltoprak semtinde bulunan kapalı garajımızda görebilirsiniz.

Saygı ve Sevgilerimizle :)

Hikayenin tamamı için diğer faaliyet alanlarımıza da bakabilirsiniz.

www.istanbultekneturlari.com Tekne organizasyonları ve kiralama