Bodrum Ege bölgesinin tam ortasında yarımada üzerinde yükselen kalesi ve iki limanın kıyılarına dizilmiş bembeyaz evleri, gümbetleri ve denize inen daracık sokakları şöhreti dünyaya yayılmış tekneleri ve tersaneleri ile ünlü Muğlanın en gözde ilçelerindendir.

Homeros'un 'Ebedi mavilikler ülkesi' dediği ve bir diğer Bodrumlu Cevat Şakir'in de 'başka yerde olup nur içinde yatılacağına burada nur içinde yaşanır' demesi boşuna değildir. Tarih boyunca, önceki adıyla Halikarnassos, sonra da Bodrum, uğruna savaşlar yapılmış çok önemli bir bölgedir.

 limuzin kiralama bodrum

Bugün Bodrum, bir tatil yöresinden beklenen tüm hizmetleri bünyesinde toplamış, yaz kış yaşanabilecek önemli bir turizm merkezidir. Dünyanın dört bir yanından gelen zengin insanlar veya kısıtlı bütçesiyle bir pansiyonda uzun yaz tatili geçirebilen gelir gruplarına kadar tüm kesimlerin beklentisini karşılayacak geniş bir yelpazeye sahiptir. Biz de Retro Limuzin ve Klasik olarak özellikle İstanbul – İzmir otoyolunun da devreye girmesiyle bu güzide tatil beldemizde limuzin ve klasik araba kiralama hizmeti vermekteyiz.

Limuzin Kiralama Fiyatları için tıklayınız.