dodge klasik3

Sahip olduğumuz limuzin ve klasik otomobil tarzı araçlarımız özel günleriniz için kullanımıza sunulmuştur. Hoş bir akşam yemeği, sürpriz bir doğum günü veya önemli bir iş görüşmesi için limuzin kiralama yapılmaktadır.

Ancak özellikle son yıllarda limuzin ve klasik araba kiralama hizmeti asıl düğün organizasyonlarında gelin arabası kiralama olarak tercih edilmektedir. Nikah günü onca koşuşturmanın arasında ya da düğün gecesi o kadar yorgunluktan sonra araba kullanmak istemeyenler için hoş bir seçenek olmakla birlikte, aynı zamanda güzel fotoğraf kareleri için de gelin arabası kiralama talep görmekte.

Retro klasik ve limuzin kiralama çiftlerin düğün konsepti veya yaşam tarzlarına uygun bir seçenek sunarak, onların yeterince yorgun ve stresli günlerinde harika yol arkadaşı olmaktadır. Nikah günü arzu edilen saatten itibaren çiftimizi kuaför, fotoğraf çekimi, nikah salonu ve düğün mekanına kadar şoförlü olarak hizmetinde olan Retro limuzin düğün arabası gecenin sonunda evli çiftimizi kalacakları yere bırakarak programını tamamlar.

Gün içinde 8 saat ile 16 saat arasında düğün gelin arabası kiralama paketleri sunan Retro klasik ve limuzin kiralama her zaman bakımlı araçları, tecrübeli ve güvenilir şoförleriyle 15 yıldır olduğu gibi yeni evlenecek çiftlerin yine yanında olacaktır.